Tid: Torsdag den 8. oktober kl. 18:00
Sted: Klubblokalet, Østre gate 2.

 

Vi ønsker alle våre medlemmer velkommen til dette møtet! Det er en uvant dag, men vi håper at det likevel er greit. Vi måtte flytte møtet på grunn av an han som skal fortelle oss om om fotojournalistikk ikke kunne komme på vår opprinnelige møtedag

Dette er vår mal til aganda på medlemsmøter:

  • Hva er nytt / aktuelt?
  • Hva skjer i den nærmeste tida?
  • Presentasjon /utdyping av det aktuelle temaet
  • Gjennomgang og resultat av siste temakonkurranse (annenhver måned)

Det vil selvsagt variere hva vi fyller disse punktene med, og det er også mulig at det iblant dukker opp andre punkter.

Under «Hva skjer i den nærmeste tida» nevner vi arrangementet «Animanga» som foregår på biblioteket den 7. november. De trenger fotografer, og klubben tjener litt penger på at vi stiller. Vi anser det som en «lavterskel»-oppgave, fin trening for usikre fotografer.
Det blir ingen gjennomgang av bilder denne måneden. I stedet får vi et foredrag av Olav Svaland om å bedrive fotojournalistikk. Det er jo dette han driver med, blant endel andre ting.

Innimellom tar vi som vanlig den vante kaffe- og skravlepausa og utlodningen.

 
Håper vi ser mange av dere!

Illustrasjonsbilde v/ Inger